Vücut şeklinize ne tür bir bluz uyuyor?

Özel yapımı bir bluz tasarımı giymek bir çocuk oyunu değildir. Bluz takarken saree’nizin çekiciliğini vurgular; Vücut şeklinize ne tür bir bluz uygun olduğunu anlamak çok önemlidir.
Herkesin farklı bir vücut tipine sahip olduğundan, bluz tasarımı buna göre uyarlanmalıdır, böylece sadece sari değil, kişiliğinizi de tamamlar.
Bir sari herhangi bir vücut şekline uymuyor olsa da, bluzlar tamamen boyutlara dayanır. Farklı vücut şekilleri nedeniyle, genellikle üreticiler doğru takma bluz tasarımları bile sunamazlar. Bu nedenle, bluz parçaları her zaman sarees ile kullanılır, böylece vücut tipinize göre özel olarak hazırlayabilirsiniz.

Hazırlanmış süslenmiş bluz tasarımları almak yerine, hala bluz parçalarımı dikmek için normal yöntem seviyorum. Terzyolumu kontrol etmenin bu standart yöntemi, zahmetsizce omuzlarıma oturan ve tüm varlıklarımı gösteren en uygun olanı elde etmemi sağlıyor.
Bir sare’nin çekiciliği sadece zahmetsizce uygun bir bluz tasarımı ile çözüldüğünden; Ayrıca kişiliğinizi tamamlayan bluzun tasarımına odaklanmak için de gereklidir. Öyleyse, vücut şeklinize ne tür bir bluz uygun olduğunu öğrenelim!
[Burayı okuyun: kolsuz bluz tasarımları]

Yuvarlak ve kare boyun bluz tasarımı, o zaman çok eski göz önüne alındığında moda olan en yaygın bluz tasarımlarıdır.
Ancak, daha önce vücut şeklinize uygun bir tasarım seçmenin önemli olduğunu belirttiğim gibi. Bu tasarım bile klişeleşmiş, bu tasarım hem uzun hem de kısa kadınlarda harika görünüyor. Çevrimiçi olarak çeşitli stiller ve mümkün olan tüm boyutlarda kolayca elde edebilirsiniz.

Dikdörtgen ve oval boyun bluz tasarımı bu tasarım özellikle minyon kadınlara uygundur. Kısa hayattaki kadınların kısa boyunları olduğu düşünüldüğünde, bu tasarım vücut şeklini vurgular. Ayrıca, sırtsız bluz tasarımları kişiliğine cazibe katar, bu da yine tercihleridir.

Çin yakalı bluz tasarımı bu belirli bluz tasarımı uzun boyunlu uzun kadınları iltifat eder. Çin yakası dün Bollywood oyuncusu Rekha tarafından popüler hale getirildi. Bu bluz tasarımında 80’lerin hareketli resimlerinin neredeyse tamamında görüldü ve bu bluz tasarımı, saçlarında karanlık bordo ruj ve Gajra ile gösteriş yaptığı en üst düzey marka stili haline geldi. Kapsanmış bir geri tasarım tercih etmesine rağmen, yaka kemiği ve uzun boyun gibi varlıkları standart kıyafetlerde bile çok şehvetli görünmesini sağladı.

Yüksek boyun bluz tasarımı, özellikle as tasarımcısı Sabyasachi Mukherjee’nin imza sare’sini süslenmiş yüksek boyun bluz tasarımlarıyla başlattıktan sonra, bugünlerde oldukça öfke. Sridevi’den Deepika Padukone’a ideal olan ideal, uzun ve ince boynu olan neredeyse her önde gelen aktris bu stili bu günlerde giyiyor.
Boyun ve göğüs üzerindeki ağır süsleme çalışması, sadece kulak ve ellerde minimal mücevher takmanızı sağlar.

Halter boyun bluz tasarımı bu tasarımı, geleneği New Age modası ile kaynaştırmayı seven moda ileri kadınlar içindir. Biraz cilt göstermeyi sevenler için, bu moda tasarım için temizlenebilir. Armut şeklindeki gövdeye sahip olanlar, yani alt kısım üst kısımdan daha ağırdır, odağı kusur alanlarından, yani kalçalardan kaydırmak için yular boyun bluz tasarımını seçebilir.
[BURADA OKU: Sırtsız bluz tasarımları]

Spagetti kayışları bluz boyun tasarımı bu ultra tarzı bluz tasarımı moda ciddiye alanlar içindir. New Age Fashionista, standart kıyafet giyse ve bu bluz tasarımı kendi seçimine uygun olsa bile, moda ile bizi izlemeye devam etmek için her zaman bir bahane arar. Sadece harika yaka kemikleriniz ve ince bir uzun boynunuz varsa, bu bluz tasarımını seçin. Üstte daha ağırsanız asla spagetti kayış boynunu seçmeyin.

[Ayrıca oku: ipek sarees için bluz tasarımları]
Şeffaf veya şeffaf tam sleevesthis ile bluz, neredeyse her vücut tipine uygun çok yönlü bir bluz tasarımıdır. Bu özel bluz tasarımı, bu çağlar göz önüne alındığında modaya geçip kapanmıştır.
Sadhna ve Asha Parekh gibi 60’ların aktrislerinden Sridevi ve Priyanka Chopra’ya; Bu bluz tasarımı her yaştan göz alıcı gövdeleri süslüyor.
Sırf kollar bugünlerde trend oluyor. Normalde sadece feminizmi vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda kusurlarınızı stratejik olarak gizleyen net ve saf kumaştan yapılmıştır.

3/4. Sleeveshere ile sırtsız bluz, kişiliğinize cazibe katabilen başka bir çok yönlü stildir. 3/4 kol tasarımı sizi zarif görünmenizi sağlarken, yaramaz tarafınızdaki sırtsız ipuçları. Bu özel ara sıra görünüm için, bu ultra şık etnik kıyafetlerde göründüğünüzde hiçbir şey daha klas olamaz.

Umarım bu yazı size vücut şekliniz için ne tür bluz tasarımını seçeceğinizle ilgili bazı ipuçları verir!
Önerilen makaleler
Farklı durumlar için Chanderi pamuk bluzları nasıl giyilir Saree bluzunuzu farklı kıyafetlerle eşleştirmenin yolları bluzlar gibi mahsul üstleri nasıl giyilir, bluz tasarımını seçerken bu fikirleri hatırlayın Bollywoodnull

Add a Comment

Your email address will not be published.