Manish Malhotra’nın 90’lı yıllarda bir kostüm tasarımcısı olmaktan en çok aranan stiliste ve bugünkü gün ve yaşın tasarımcısına kadar tercih ettiğiniz tasarımcı

olmasının 6 nedeni-sevgili Bollywood tasarımcısı Manish Malhotra, Uzun bir yol. Yaratıcı zihinden getirilen her ayrıntılı ayrıntı, sezgisel yeteneklerinin ve becerilerinin ulusun desi memeleriyle nasıl bağlandığına dair çok şey anlatıyor.
Londra doğumlu, Manish Malhotra bunu topluma geri ödedi – ona ülke çapında ‘gelinleri’ bebek yetiştirmesi için çok ihtiyaç duyulan ivme kazandırdı. Ama bekleyin, bu konuda durmadı – Bollywood’larımız ve uluslararası ünlülerimiz de kreasyonları için bir beeline yaptı, erkekler de dahil.
İşte Hindistan’daki en trend tasarımcıya delicesine aşık olmamızın en iyi 6 nedenimiz;

[Ayrıca oku: Manish Malhotra Sarees]
1. Ne istediğini biliyor ve bunu ışığa çıkarıyor
Manish Malhotra, Hindistan’daki moda endüstrisinin bir parçası olmak istediğini biliyordu – fazla mesai moda dünyasında çok sayıda takip için bir ölçüt haline geldi. Manish, babasının aile işinde olmak için karlı bir şanstan vazgeçti; Odaklanması ve kararlılığı, kreasyonları aracılığıyla şimdi ciltler konuşuyor.
Kaynak: Squarespace.com2. Resmi bir eğitim yok ve yine de zarif işçilik!
Size söylersek, Manish Malhotra’nın moda tasarımcısı olmak için resmi olarak eğitilmemiş olmasına inanır mıydınız? Resmi bir eğitim almadan, dünyayı şaşırtmak için tam gazına gitti-moda, çok sayıda kadını en iyi şekilde bebek yapmak için öğrendiği, büyüdüğü ve splured olduğu istiridye oldu.

Kaynak: Kalifashing.com3. Bir sürü ünlü giyinmek
Juhi Chawla, Urmila Matondkar, Deepika Padukone, Michael Jackson, Demi Moore, Kylie Minogue, Reese Witherspoon, Karolina Kurkova, Kate Moss ve Naomi Campbell – Manish ayrıca Pop Kraliçesini de Madonna Kraliçesini de giydirmeyi amaçlıyor.
[SC: Mediad]

Kaynak: Styledabba.com4. Şansa hiçbir şey bırakmıyor!
Manish’in Bollywood için tasarım yapması istenirse, önce senaryoyu okumakta ısrar ederdi. Gerçek hayatında makul bir birey olarak, çok aşağı yeryüzündeki tasarımcı, ünlü statüsünün bir prenses giymenin özünü ortaya çıkarmak için zihnini ve ruhunu koyar; Her kadının neden d-günü için couture istediğini tahmin etmek için ödül yok!
Kaynak: BusinessOfcinema.com5. Trendsetter o!
90’ların sonlarında popüler ‘işlemeli kot’ modasını kimin getirdiğini merak etti- Remix Kaliyon Ka Chamanty görünümünü ve modern bir kıyafet olan Manish Malhotra’ya özenli Hint dokunuşunu hatırlayın. Lehengas’a Anarkalis, Jhutis ve Ayakkabılara (Christian Louboutin ile bir araya geldi) çeşitli perdeler ve stillerde sarees – Manish herkes için eğilimi belirledi.

Kaynak: Vogue.in6. Midas dokunuşu olan bir adam
Ona moda dünyasının midas’ı deyin, Manish Malhotra ellerinden gelenin en iyisini yapmak isteyen çok sayıda kalbi kandırdı. Kreasyonları sadece zengin ve tanınmış olanlar için ima edilmez; Her ne kadar Tinsel Town Doll’u çok sık gördük. Ortak erkek ve kadın için Manish tasarımları – ekonomik fiyatlarla telif hakkı, çok düşünceli.
Kaynak: Blogspot.comRangeela, seçkin ve Maestro tasarımcısı Manish Malhotra’nın iddia ettiği gibi film kariyerinde bir dönüm noktasıydı. Hint film endüstrisinin ve moda çemberinin şu anda ünlü kişiliği çok az şey yaptı, yeni çağın en iyilerinden biri olarak selamlanacaktı!

Add a Comment

Your email address will not be published.