ŞİMDİ İDEAL İÇİN Zarif Kar Bot Deseni

Kış botlarını bulmaya çalışmanın en iyi yanı, aynı zamanda modaya uygun görünümlü. Karın ortasında oynamak istediğinizde tüm pürüzsüz stillerden tüylü çiftler desenine kadar sizi örtbas ettik.

Pouvoir.b
Özellikle sıcaklık bundan sonra azalmaya başladığında, kışın gardırobunuzu ve aksesuarlarınızı planlamaya başlayabilirsiniz. Gardırobunuzu aşırı soğuk hava koşulları için tam olarak nasıl organize edeceğinizden emin değilseniz, ilk kez başlamak kış ayağı ayakkabı durumu ile ilgilidir.

Romanenkovika
Bazen, özellikle şiddetli karda yürümek için kış botları deseni arasında seçim yapmanız ve ayaklarınızın yamaçlardan geçmesine yardımcı olacak veya sıfır fonksiyona sahip zarif ayak bileği botları ve sıfır hava durumu koruması seçmeniz gerekir. Ancak, stil üzerindeki rahatlığı feda etmek zorunda kalmadığınız tüm kışın ayakkabı deseni için size rehberlik etmek için buradayız. Sadece moda olmaması gereken en iyi kış botlarını veya kar botlarını keşfetmek, ancak aynı şekilde sıcak, rahat, su geçirmez ve aynı zamanda tekrarlamak için uzun süren uzun süreli.

Tekrar wwithmasha
Bazıları zarif ve süette döşemelidir, diğerleri tamamen pratiktir ve dağlarda kullanmak veya şehir kaldırımlarında yürürken su birikintilerinden kaçınmak için suya dayanıklıdır. Bununla birlikte, aşağıdaki koleksiyonların tümü rahat, temizlenmesi basit ve kar sırasında ve yağmurlu seçeneğiniz olacaktır.

Ayrıca bakınız

Mağaza ve Stil, Yaz Modası
Yaz ayı bitmeden denemeniz gereken depolama tankı üst deseni

Önde, şimdi her şey eriydiğinde karlı bir günde size yardımcı olacak ideal olmak için en zarif kar bot desenine bir göz atın;

Mimmo suya dayanıklı bot caslon®
Fargo Suya Dayanıklı Boot Marc Fisher Ltd
Blow Logo Otantik Shearling Lined Bootie Prada
Bailey Bow II Otantik Shearling Boot Ugg®
Klasik II Otantik Shearling Line Little Boot Ugg®
Otantik Shearling Astar Blackstone ile OL22 Dantel Botu
Bailey Button II Boot Ugg®
Rainier Platform Bootie Steve Madden
Explorer ™ II Karnaval Rahatlatıcı Yapay Shearling Suya Dayanıklı Bootie Sorel
Bailey Short Boot Ugg®

Add a Comment

Your email address will not be published.