9 Cilt Bakımı İçin Kahvenin Nasıl Kullanılacağı Olağanüstü Yol

Kış aylarında ve akşam Chit sohbetlerinde bira fincan kahve gibi bir şey yoktur. Kelimenin tam anlamıyla hayatı ve ruhu size getirir. Ama güzellik görevlerinizde nasıl büyük bir gelişme olabileceğini hiç merak ettiniz mi? Cilt bakımı için kahvenin nasıl kullanılacağına dair teknikleri izleyin.
Kahve Güzellik İpuçları
Güzellik rutininize kahve koymanın yollarını yuvarladığım için sadece merak etmeyin ve dolaşmayın. İşte bazı şaşırtıcı kahve güzelliği ipuçları.

1. Göz torbalarının altında ortadan kaldırılır
Bu, sinirli çalışma rutinleri nedeniyle uyku tatmayan tüm işolikler ve sizler içindir.
Oyun değiştirici, sadece kabarık gözlerinizde değil, aynı zamanda beyniniz için de büyük bir gelişme olan kahvedir.
Kahve topraklarını birleştirin ve soğumaları için bir kenara bırakın. Yapıldıktan sonra, bunları kirpiklerinizin altına ve göz altı alanına uygulayın. Daha sonra kendinizi yaklaşık 20 dakika boyunca geri vuruşta bekletin ve kahve topraklarını inanılmaz bir su ile durulayın.

Kaynak: Helloglow.co2. Selüliti en aza indirir
Hepimizin karşılaştığı bir şey, uyluklarımızdaki ve klinik olarak selülit olarak adlandırılan kalçalarımızdaki nagging yataklarıdır. Ve hiçbir sabah erken limon ve bal bunu en aza indirmeyecek. Bir kahve cildi ovma, pul pul dökülme ve masaj kan akışını uyarma ve cildi sıkma çabalarına katıldığından büyük yardım alır.
[Ayrıca Oku: Mikro boncuklar için alternatif]

Kaynak: wordpress.com3. Ovma yüzü
Ev yapımı kahve ovma, sadece cildinizi pul pul dökmekle kalmayacak, aynı zamanda kuruluğu da önlediğinden yüzünüz için mükemmeldir.
[Ayrıca oku: genç cilt bakımı]

Tek yapmanız gereken 1/2 su bardağı toprak kahvesi, 1/2 su bardağı kahverengi şeker ve 1/4 su bardağı zeytinyağı karıştırmaktır. Macunu yüzünüze uygulamasını sağladıktan sonra. Bir süre sonra yumuşak dairesel hareketlerde yüzünüzdeki ovma masaj yapın. Su ile yıkayarak takip edin ve çok sevilen nemlendiricinizi uygulayın.
Kaynak: Instyle.com4. Cildi pul pul döker
Cilt bakımı için kahvenin nasıl kullanılacağı ile ilgili olduğunda, kahve telvesi tutarlılığı sayesinde olağanüstü eksfoliator olarak hizmet eder. Aslında, kahve çekirdekleri, cilt kollajen üretimini gerçekten artıran kafeik aside sahiptir.

Islak kafa derinize 1/3 fincan öğütülmüş kahve uygulayın. Şimdi yaklaşık 60 saniye dairesel hareketle masaj yapın ve sonra durulayın. Şampuan ve saç kremi kullanarak takip edin.
Kaynak: mfrannie.com7. Tonts Saç
Sadece 1 veya 2 çay kaşığı öğütülmüş kahveyi bir avuç saç kremine karıştırın. Yaklaşık 5 dakika saçınıza bırakın. Bu, kestane kahverengi saç rengi tonalitenizi artırmak için yeterli olmalıdır.
Kaynak: Wikihow.com [SC: Mediad]
8. Kan dolaşımını artırır
Kahve buz küplerini duydunuz mu? Eğer yapmadıysanız, önceden yapmanız ve buzdolabında saklamanız gerekir. Bu, kan dolaşımını yüze artırarak cildinizi canlandıracaktır.
Her sabah küplerden birini alın ve göz alanınızı da gözlerinizin etrafındaki kemik yapısı olarak izleyin. Bu tekniği yaptıktan sonra, en aza indirilmiş şişlik ve sıkılmış ciltten yararlanacaksınız.
Kaynak: tastespotting.com9. Ayakları ve elleri yatıştırır
1 bardak bakire hindistancevizi yağını ½ fincan öğütülmüş kahve (herhangi bir marka) ve 1-2 çay kaşığı vanilya özü ile karıştırın ve birleştirin. Sıcak sabunlu sudan oluşan bir küvet yapın ve ayaklarınızı yaklaşık 10 dakika batırın. Bunu yaparken, daha iyi cilt pul pul dökülmesi için dairesel bir hareketle ayaklarınıza 1 çay kaşığı kahve derisi ovma uygulayın.
Kaynak: Makeupandbeauty.com ayaklarınızı ılık suya dayanıklı olarak takip edin ve sonra kurutun. Orada kıskançlık için gösteriş yapabileceğiniz mutlu, gülümseyen ve sağlıklı ayaklarla. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt elde etmek için bunu elinizde de tekrarlayabilirsiniz.
Artık kahve derisi ovma, kahve gövdesi ovma, kahve maskesi ve kahve yüz yıkama olarak kafein iyiliğini keşfettiğinize göre, güzellik rutininizde dini olarak alın ve sonuçları bize bildirin.
Cilt bakımı için kahvenin nasıl kullanılacağından memnun olacağınız ve gülümseyeceğinizden eminiz. Kahve güzelliği fikirleri cildinizi ve sağlığınızı gülümsetsin.

Add a Comment

Your email address will not be published.